Apartamenty PRESTIGE

pułtusk

Opis inwestycji

Apartamenty Prestige to inwestycja realizowana przy jednej z głównych ulic Pułtuska – ul. Adama Mickiewicza, na terenie pełniącym jeszcze kilkanaście lat temu rolę targowiska miejskiego.

Budynek posiadał będzie dwa garaże wielostanowiskowe – na kondygnacji -1 i na parterze budynku, na którym zaprojektowany został także lokal usługowy.

W budynku znajdowały się będą 64 mieszkania, po 32 mieszkania w każdej, wyposażonej w windę klatce. Najmniejsze lokale będą miały powierzchnię 35 mkw, a największe 60 mkw. Wszelkie media w lokalach będą indywidualnie opomiarowane, a ciepło w budynku zapewni wspólna dla całego budynku kotłownia gazowa.

Na pierwszym piętrze, w północnej części budynku, z myślą o przyszłych mieszkańcach zaprojektowany został duży, zagospodarowany niską zielenią taras.

Na terenie działki przewidziane zostały miejsca parkingowe oraz elementy małej architektury. Północna część działki zostanie ogrodzona, a od frontu budynku pozostawiony zostanie swobodny dostęp do części usługowej.

Rozpoczęcie inwestycji – IV kwartał 2022 r.

Planowane zakończenie inwestycji  – IV kwartał 2024 r.

Rzuty kondygnacji

ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Biuro sprzedaży

Pułtusk

Dobry dojazd

nowoczesna architektura

atrakcyjna cena

jakość wykonania