O nas

Nasza historia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUDOMUR zostało założone w maju 1999 r. jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobre budownictwo. Siedzibą firmy jest Pułtusk. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku w rejonie Pułtuska i okolic. Zajmujemy się przede wszystkim budową oraz remontem domów, segmentów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i inwestorami prywatnymi. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kompleksowe wykonanie obiektów, czyli: roboty ziemne, prace elewacyjno-ociepleniowe, instalacyjne i wykończeniowe. Pomagamy w realizowaniu planów o własnym domu, od wykonania projektu począwszy przez przygotowanie kosztorysów, wybór materiałów, załatwianie spraw urzędowych, na zrealizowaniu projektu skończywszy. Budujemy domy zarówno na działkach klientów, jak i na działkach będących własnością naszej firmy.

Naszym głównym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów, co jest możliwe m. in. dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Zatrudniamy także wysokiej jakości profesjonalistów w każdej dziedzinie. Świadectwem tego jest wiele pozytywnych opinii wydanych przez naszych klientów i firmy, z którymi współpracujemy.

W 2009 r. wychodząc naprzeciw zmianom na rynku powołaliśmy do życia spółkę P.H.U. BUDOMUR Sp. z o. o., która jest efektem wieloletniego doświadczenia w działalności budowlano-handlowej, zarówno ze strony organizacyjnej, jak i personalnej.

Także w roku 2009 P.H.U. BUDOMUR znalazło się w gronie 100 najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na Mazowszu i zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu 2009 przyznawanym przez Puls Biznesu.

Każdy klient przy zakupie domu, mieszkania lub segmentu otrzymuje możliwość wykonania bezpłatnej aranżacji wnętrz. Wykonując aranżację wykorzystujemy sprawdzone materiały dostępne w większości sklepów budowlanych, tak żeby stworzyć jak najbardziej realne do wykonania wnętrza. Służymy także radą dla osób, które nie mają pomysłu jak urządzić mieszkanie. Przeszukujemy bazy producentów, żeby wybrać optymalne dla naszych klientów rozwiązania: od klasycznych do nowoczesnych, od pasteli po soczyste czerwienie, od drewna po szkło i metal, od materiałów tańszych, po te droższe – doradzamy i razem urządzamy – nie narzucamy gotowych, szablonowych rozwiązań. Wykonujemy także projekty domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, garaży, budynków handlowych i innych. Nasi projektanci pomagają w wyborze optymalnego rozwiązania w projektowaniu wymarzonego domu, garażu, czy innego budynku, pomagają przejść długą drogę w załatwianiu formalności, powiedzą, na co warto zwrócić uwagę jeszcze na etapie projektu, żeby w przyszłości mieszkało nam się jak najlepiej. Podpowiadają także na co zwrócić uwagę wybierając najbardziej efektywne rozwiązania pod kątem wygody i oszczędności w późniejszej eksploatacji budynku.Dla osób, które chciałyby wybrać gotowy projekt domu mamy do wyboru największe biura architektoniczne i projektowe w Polsce

Wybrane inwestycje zrealizowane przez PHU BUDOMUR

OSIEDLE SŁONECZNE – zespół 34 domów w zabudowie szeregowej

KAMIENICA PRZY RYNKU (RYBITEW) – 8 mieszkań i dwa lokale usługowe

MINI OSIEDLE GRABÓWIEC – domy jednorodzinne z dużymi działkami

OSIEDLE SŁONECZNE ZACISZE etap I – domy z dużymi działkami położone przy ul. Białowiejskiej w Pułtusku

OSIEDLE SŁONECZNE ZACISZE etap II – domy z dużymi działkami położone przy ul. Białowiejskiej w Pułtusku

OSIEDLE BŁEKITNE w Pułtusku – 8 budynków jednorodzinnych połączonych dużymi tarasami

APARTAMENTY PRELUDIUM – 37 mieszkań i apartamentów położonych w centrum Wyszkowa

OSIEDLE RESIDENT położone przy ul. Dobrej Wróżki w Wyszkowie – 6 domów w zabudowie szeregowej

KAMIENICA PRZY RYNKU w Pułtusku – mieszkania oraz lokale usługowe

MIESZKANIA I APARTAMENTY ZIELONY ZAKĄTEK – 24 mieszkania położone w Łochowie

APARTAMENTY AKACJOWE TARASY – 30 mieszkań w Wyszkowie

OSIEDLE GREEN HOUSE w Pułtusku oraz Wyszkowie – domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

APARTAMENTY JACKA SOPLICY w Pułtusku – 12 mieszkań z dużymi balkonami i windą

OSIEDLE IMPRESJA w Pułtusku – 36 mieszkań z dużymi balkonami i loggiami

APARTAMENTY PRESTIGE w Legionowie – nowoczesny budynek z wewnętrznym patio

APARTAMENTY PIŁSUDSKIEGO – 45 mieszkań położonych w Wyszkowie

OSIEDLE IMPRESJA II w Pułtusku – 21 mieszkań z dużymi balkonami

APARTAMENTY NORWIDA – 14 mieszkań położonych w Wyszkowie

OSIEDLE PRZY PUŁTUSKIEJ – dwa budynki wielorodzinne z 77 mieszkaniami położone  w Wyszkowie

APARTAMENTY MICKIEWICZA – dwa budynki wielorodzinne z 38 mieszkaniami każdy położone w Pułtusku

APARTAMENTY MICKIEWICZA – kompleks trzech budynków wielorodzinnych z 40 mieszkaniami każdy położone w Pułtusku  

Nasze osiągnięcia

GAZELE BIZNESU

Jest nam bardzo miło podzielić się z Państwem wiadomością o tym, że po raz trzeci otrzymaliśmy tytuł GAZELI BIZNESU! Ranking Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Organizatorem jest Puls Biznesu, autorem rankingu jest Coface, a partnerem strategicznym Bank Polski PKO SA. Miejsce PHU BUDOMUR w rankingu ogólnopolskim: 749, miejsce w rankingu województw (woj. mazowieckie) 183

RZETELNA FIRMA

Nasza firma bierze udział w programie Rzetelna Firma – Certyfikat Rzetelności jest przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma i jest stale aktualizowaną informacją o solidności i wypłacalności firmy.

ORŁY BUDOWNICTWA

PHU BUDOMUR Sp. z o. o. uzyskała tytuł „Orły Polskiego Budownictwa 2015” W tym roku po raz kolejny kapituły konkursów wyróżniły produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, którzy znaczącą odznaczają się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodark