O nas

na ogrodzenie baner 200x100 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BUDOMUR zostało założone w maju 1999 r. jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobre budownictwo. Siedzibą firmy jest Pułtusk. Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku w rejonie Pułtuska i okolic. Zajmujemy się przede wszystkim budową oraz remontem domów, segmentów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i inwestorami prywatnymi. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kompleksowe wykonanie obiektów, czyli: roboty ziemne, prace elewacyjno-ociepleniowe, instalacyjne i wykończeniowe. Pomagamy w realizowaniu planów o własnym domu, od wykonania projektu począwszy przez przygotowanie kosztorysów, wybór materiałów, załatwianie spraw urzędowych, na zrealizowaniu projektu skończywszy. Budujemy domy zarówno na działkach klientów, jak i na działkach będących własnością naszej firmy.

Naszym głównym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów, co jest możliwe m. in. dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Zatrudniamy także wysokiej jakości profesjonalistów w każdej dziedzinie. Świadectwem tego jest wiele pozytywnych opinii wydanych przez naszych klientów i firmy, z którymi współpracujemy.

W 2009 r. wychodząc naprzeciw zmianom na rynku powołaliśmy do życia spółkę P.H.U. BUDOMUR Sp. z o. o., która jest efektem wieloletniego doświadczenia w działalności budowlano-handlowej, zarówno ze strony organizacyjnej, jak i personalnej.

Także w roku 2009 P.H.U. BUDOMUR znalazło się w gronie 100 najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na Mazowszu i zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu 2009 przyznawanym przez Puls Biznesu.

Inwestycje realizowane przez P.H.U. BUDOMUR:
2011 OSIEDLE SŁONECZNE – zespół 34 domów w zabudowie szeregowej

2012 KAMIENICA PRZY RYNKU (RYBITEW) – 8 mieszkań i dwa lokale usługowe

2012 MINI OSIEDLE GRABÓWIEC – domy jednorodzinne z dużymi działkami

2012 OSIEDLE SŁONECZNE ZACISZE etap I – domy z dużymi działkami położone przy ul. Białowiejskiej w Pułtusku

2013 OSIEDLE SŁONECZNE ZACISZE etap II – domy z dużymi działkami położone przy ul. Białowiejskiej w Pułtusku

2014 OSIEDLE BŁEKITNE w Pułtusku – 8 budynków jednorodzinnych połączonych dużymi tarasami

2014 APARTAMENTY PRELUDIUM – 37 mieszkań i apartamentów położonych w centrum Wyszkowa

2014 OSIEDLE RESIDENT położone przy ul. Dobrej Wróżki w Wyszkowie – 6 domów w zabudowie szeregowej

2015 KAMIENICA PRZY RYNKU w Pułtusku – mieszkania oraz lokale usługowe

2015 MIESZKANIA I APARTAMENTY ZIELONY ZAKĄTEK – 24 mieszkania położone w Łochowie

2015 APARTAMENTY AKACJOWE TARASY – 30 mieszkań w Wyszkowie

2015 OSIEDLE GREEN HOUSE w Pułtusku oraz Wyszkowie – domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

2015 APARTAMENTY JACKA SOPLICY w Pułtusku – 12 mieszkań z dużymi balkonami i windą

2016 OSIEDLE IMPRESJA w Pułtusku – 36 mieszkań z dużymi balkonami i loggiami

2016 APARTAMENTY PRESTIGE w Legionowie – nowoczesny budynek z wewnętrznym patio

2016 APARTAMENTY PIŁSUDSKIEGO – 45 mieszkań położonych w Wyszkowie

Każdy klient przy zakupie domu, mieszkania lub segmentu otrzymuje możliwość wykonania bezpłatnej aranżacji wnętrz. Wykonując aranżację wykorzystujemy sprawdzone materiały dostępne w większości sklepów budowlanych, tak żeby stworzyć jak najbardziej realne do wykonania wnętrza. Służymy także radą dla osób, które nie mają pomysłu jak urządzić mieszkanie. Przeszukujemy bazy producentów, żeby wybrać optymalne dla naszych klientów rozwiązania: od klasycznych do nowoczesnych, od pasteli po soczyste czerwienie, od drewna po szkło i metal, od materiałów tańszych, po te droższe – doradzamy i razem urządzamy – nie narzucamy gotowych, szablonowych rozwiązań.

Wykonujemy także projekty domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, garaży, budynków handlowych i innych. Nasi projektanci pomagają w wyborze optymalnego rozwiązania w projektowaniu wymarzonego domu, garażu, czy innego budynku, pomagają przejść długą drogę w załatwianiu formalności, powiedzą, na co warto zwrócić uwagę jeszcze na etapie projektu, żeby w przyszłości mieszkało nam się jak najlepiej. Podpowiadają także na co zwrócić uwagę wybierając najbardziej efektywne rozwiązania pod kątem wygody i oszczędności w późniejszej eksploatacji budynku.
Dla osób, które chciałyby wybrać gotowy projekt domu mamy do wyboru największe biura architektoniczne i projektowe w Polsce, m.in. Archeton, Archon, Archipelag, Z-500, Investprojekt, MTM Styl, Horyzont, L&M Lipińscy, Murator, których jesteśmy przedstawicielami. W naszej ofercie znajduje się wiele gotowych projektów domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, handlowych, domków letniskowych oraz altan.

W naszej ofercie znajduje się także tani wynajem koparko-ładowarki oraz samochodów ciężarowych do przewozu materiałów budowlanych.


GAZELE BIZNESU

c402a2ab3fc81e89c5fb463f3d449a2a

Jest nam bardzo miło podzielić się z Państwem wiadomością o tym, że po raz trzeci otrzymaliśmy tytuł GAZELI BIZNESU! Ranking Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Organizatorem jest Puls Biznesu, autorem rankingu jest Coface, a partnerem strategicznym Bank Polski PKO SA. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród “Gazele Biznesu 2014” dla firm z województwa mazowieckiego odbyła się 04.03.2015 r. w Hotelu Airport Okęcie. Miejsce PHU BUDOMUR w rankingu ogólnopolskim: 749, miejsce w rankingu województw (woj. mazowieckie) 183.


Hisilicon Balong    ORŁY BUDOWNICTWA 2015

Miło jest nam poinformować, że PHU BUDOMUR Sp. z o. o. uzyskała tytuł “Orły Polskiego Budownictwa 2015”

Jak co roku w warszawskim hotelu Gromada odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” podczas której przedstawiono Laureatów projektów realizowanych  w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług

W tym roku po raz kolejny kapituły konkursów wyróżniły produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, którzy znaczącą odznaczają się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.

” Laureaci konkursu udowodnili, że polskie budownictwo nie odbiega od światowych trendów i standardów, a nasi wykonawcy mogą się pochwalić wysokim poziomem realizowanych obiektów budowlanych. Polscy przedsiębiorcy oferują dziś produkty i usługi wysokiej jakości, z zastosowaniem nowoczesnych i energooszczędnych technologii.”

Janusz Żbik
Podsekretarz Stanu
w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju

PrzechwytywanieNasza firma bierze udział w programie Rzetelna Firma – Certyfikat Rzetelności jest przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma
i jest stale aktualizowaną informacją o solidności i wypłacalności firmy.