Willa nowa

michałów reginów

Opis inwestycji

Z myślą o tych którzy chcą zamieszkać w komfortowym domu z ogródkiem, nie rezygnując z bliskości miasta, powstanie kompleksowe  osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej pod nazwą „Willa Nova”

atrakcyjna cena

nowoczesna architektura

dobry dojazd

jakość wykonania

„Willa Nowa” to funkcjonalne i nowoczesne domy z garażem położone w miejscowości Michałów Reginów. Jest to doskonała lokalizacja;

– 3 km do Legionowa

– 800 m do SKM skąd 20 min do Warszawy

– ok.28 km do centrum Warszawy

– Zalew Zegrzyński z całym zapleczem rekreacyjnym – ok. 4km.

W pobliżu osiedla znajduje się las oraz sklepy, kursują także autobusy miejskie a w niedalekim Legionowie;  szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, kino, galerie handlowe, itd.

Inwestycja składa się z 24 domów w zabudowie bliźniaczej.

Każdy dom ma powierzchnię 124,80m2. Posiada dwie kondygnacje mieszkalne o praktycznym układzie pomieszczeń z garażem umieszczonym w bryle budynku. Idealny dla 4-5 osobowej rodziny

Na parterze znajduje się: wiatrołap, hall, otwarta kuchnia, praktyczna spiżarnia, łazienka, kotłownia, pokój dzienny z wyjściem na ogródek oraz garaż.

Na piętrze zaś znajduje się część sypialna składająca się z trzech sypialni, garderoby i dużej łazienki z oknem. (Możliwe zmiany adaptacyjne) 

Atutem tej inwestycji jest także własna działka o pow. ok. 310-400m2, co pozwala na zaprojektowanie w każdym domu pięknego małego ogródka.

Budynki będą znajdowały się na terenie zamkniętym.

Nasza inwestycja to zielone osiedle, wyróżniające się jakością wykonania oraz dogodną lokalizacją, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Po więcej informacji zapaszamy na stronę https://willanowa-michalow.pl/

Biuro Sprzedaży

Legionowo