Apartamenty MICKIEWICZA

pułtusk

Opis inwestycji

Dobry dojazd

nowoczesna architektura

atrakcyjna cena

jakość wykonania

Apartamenty Mickiewicza V to kolejny, bo już piąty, etap inwestycji, w ramach której zrealizowaliśmy w latach 2020-2024 już cztery budynki tj. Apartamenty Mickiewicza I , Apartamenty Mickiewicza II, Apartamenty Mickiewicza III oraz Apartamenty Mickiewicza IV położone w Pułtusku, przy ul. Adama Mickiewicza 36WD.

Apartamenty Mickiewicza V to inwestycja obejmująca dwuklatkowy budynek wielorodzinny, w którym na poziomie parteru znajdzie się garaż wielostanowiskowy, a na piętrach od 1. do 4. znajdzie się łącznie 40 lokali mieszkalnych o powierzchni od 40 do 60 mkw. W każdej klatce przewidziano windę oraz reprezentacyjne części wspólne. Wszystkie nasze mieszkania posiadały będą loggie, a dla części mieszkań na 1. piętrze zaprojektowane zostały nawet kilkudziesięciometrowe tarasy do indywidualnej aranżacji przyszłych mieszkańców.

Na terenie działki będą znajdowały się miejsca parkingowe, plac zabaw, tereny zielone oraz elementy małej architektury tj. ławeczki, kosze czy stojaki na rowery.

Osiedle zostanie ogrodzone (poza terenem wewnętrznym między etapami III-V), a wjazd na jego teren odbywał się będzie poprzez bramę automatyczną.

 

Planowane rozpoczęcie inwestycji – III kwartał 2023 r.

Planowane zakończenie inwestycji  – II kwartał 2025 r.

 

RZUTY KONDYGNACJI

Wszystkich zainteresowanych ofertą Apartamentów Mickiewicza zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Więcej szczegółów dotyczących naszej najnowszej inwestycji już wkrótce

Biuro sprzedaży

Pułtusk