Apartamenty Mickiewicza w Pułtusku

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowa inwestycja pod nazwą Apartamenty Mickiewicza.

Budynek zlokalizowany będzie w Pułtusku, przy ul. Adama Mickiewicza, a co za tym idzie będzie bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone jak i zaplecze edukacyjne oraz usługowo-handlowe. O kameralnym charakterze budynku świadczy fakt, iż przewidziano w nim 24 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. W każdym z nich zadbano o ergonomiczny układ pomieszczeń umożliwiający swobodną aranżację wnętrza. Ponadto każde z mieszkań„ posiadać będzie taras o powierzchni do kilkunastu metrów kwadratowych, co zdecydowanie umili naszym klientom wypoczynek w zaciszu własnego mieszkania.

Apartamenty Mickiewicza, za sprawą nowoczesnej architektury połączonej z elementami klasycznego budownictwa z pewnością będą wyróżniać się na tle okolicznej zabudowy. A wszystko to z zastosowaniem najwyższych standardów oraz przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Apartamentów Mickiewicza zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Więcej szczegółów dotyczących naszej najnowszej inwestycji już wkrótce!

Biuro sprzedaży mieszkań

Pułtusk ul. Ogrodowa 5

Tel. 692-708-553, email: mieszkania@budomur.pl