Apartamenty Norwida w Wyszkowie

APARTAMENTY NORWIDA to ekskluzywny, kameralny budynek, z 16 mieszkaniami. Położony będzie w cichej i spokojnej okolicy a jednocześnie w centrum Wyszkowa.
Planowaną przez nas inwestycję polecamy klientom, którzy poszukują wysokiej jakości mieszkań, w budynku o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia.
Apartamenty Norwida to budynek 1-klatkowy, 5-kondygnacyjny, niepodpiwniczony.
Na parterze budynku zlokalizowane będą pomieszczenia gospodarcze, komórki lokatorskie oraz do wyboru: miejsca parkingowe lub samodzielne garaże.
Cztery kolejne kondygnacje to powierzchnie mieszkalne – po 4 mieszkania na każdym piętrze. Oferujemy mieszkania z balkonami , o zróżnicowanych metrażach od 42 do 65 m2.
Nasz projekt został doskonale opracowany pod względem funkcjonalności mieszkań.
Duży nacisk kładziemy na eleganckie wykończenie części wspólnych.
Budynek wyposażony będzie w windę a teren zostanie ogrodzony.
Podstawę naszych działań stanowi dbałość o każdy detal i staranne wykończenie.
Największym plusem Apartamentów Norwida jest położenie w centrum, co nie wyklucza bezpieczeństwa dla rodzin z dziećmi – budynek usytuowany będzie z dala od głównej, ruchliwej ulicy.
Jednocześnie w niedalekiej odległości znajdują się:
– przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
– ZUS, US, KRUS, bank, Sąd, Urząd Miasta, Starostwo
– Kościół
– Galeria Handlowa
– osiedlowe sklepiki

Dodatkowo, jeszcze na etapie budowy, umożliwiamy i pomagamy naszym klientom w realizowaniu własnych pomysłów na aranżację przestrzeni mieszkalnej. Proponujemy również przygotowanie oferty „pod klucz” z użyciem materiałów wiodących producentów.
Oferujemy wsparcie i pomoc w finansowaniu inwestycji. Pośredniczymy w kontaktach klientów z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowym.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Wyszkowie

ul. I Armii Wojska Polskiego 83

tel. 692 245 100

RZUT KONDYGNACJI

LOKALIZACJA INWESTYCJI

[mappress mapid=”8″]

ZMIANY W MDM WESZŁY W ŻYCIE

1 września 2015 r. weszła w życie nowela ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.

Podstawowe zmiany to:

  • Możliwość nabycia mieszkania z rynku wtórnego. Dla mieszkań z rynku wtórnego obowiązuje niższy limit cenowy (0,9 wartości odtworzeniowej).
  • Możliwość nabycia mieszkania, które powstało w wyniku przebudowy lub adaptacji, a nie tylko budowy. Programem są objęte przebudowane lub zaadaptowane budynki niemieszkalne, strychy i stare kamienice.
  • Osoby i rodziny z dwójką dzieci otrzymują wyższe dofinansowanie wkładu własnego – 20 proc. zamiast dotychczasowych 15 proc., natomiast w przypadku trójki dzieci i więcej dofinansowanie wzrosło z 15 proc. do 30 proc.
  • Osoby i rodziny z co najmniej trójką dzieci otrzymują dofinansowanie wkładu własnego do 30 proc. (było 15). Otrzymują dofinansowanie wkładu własnego do 65 m kw. powierzchni mieszkaniowej (wcześniej 50), a więc o 30 proc. większej. Dla rodzin z trojgiem dzieci, w połączeniu ze zwiększeniem podstawy wymiaru wsparcia, oznacza to wzrost wysokości dofinansowania wkładu własnego nawet o 160 proc. Rodzin i osób wychowujących przynajmniej troje dzieci w dniu składania wniosku o dofinansowanie wkładu własnego nie obowiązuje warunek „pierwszego mieszkania” i limit wieku 35 lat. Oznacza to, że z programu skorzystają osoby i rodziny z trojgiem dzieci (lub większą ich liczbą), które wprawdzie mają mieszkanie, ale chcą kupić większy lokal i w ten sposób poprawić swoje warunki bytowe.
  • Z możliwości dofinansowania wkładu własnego skorzystają członkowie spółdzielni mieszkaniowej, którzy podpiszą z nią umowę na budowę mieszkania i na tej podstawie wniosą wkład budowlany do spółdzielni w celu uzyskania prawa własności mieszkania.
  • Zmiany w ustawie zwiększą udział w programie osób, które nie mają zdolności kredytowej. Od dziś jeśli nabywca – mimo dofinansowania wkładu własnego – nie ma zdolności kredytowej, to do umowy kredytu razem z nim może przystąpić dowolna osoba.
  • Jeśli kredytobiorca w okresie 5 lat od dnia ustanowienia lub przeniesienia własności mieszkania, spłaci całość lub część kredytu – w wysokości większej niż przyznane mu wsparcie – będzie musiał zwrócić część dofinansowania wkładu własnego. Taka spłata sugerowałaby, że wsparcie trafiło do osoby, która go nie potrzebowała.

DZIENNIK BUDOWY