LOKALIZACJA
Proponujemy Państwu najlepszą lokalizację w intensywnie rozwijającym się mieście – Legionowo, kilka minut drogi od Warszawy.
Tuż przy ul. Jagiellońskiej powstanie nasza najnowsza inwestycja, prestiżowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, którego niewielka część parteru pełnić będzie funkcję usługową.
Inwestycja powstanie zaledwie parę minut spacerkiem od Rynku a co bardzo ważne, od Dworca PKP. Pełna infrastruktura w pobliżu zapewni Państwu komfort codziennego życia: niezbędne punkty usługowo-handlowe, Klinika Mediq, Urząd Miasta, C.H. Błękitne Centrum, banki a pobliski Park Miejski zapewni Państwu aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.
Doskonałe położenie naszej inwestycji zapewni dogodne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi punktami miasta oraz Warszawą:
Natomiast przebiegająca w zasięgu wzroku droga krajowa, umożliwia Państwu dotarcie do oddalonego zaledwie o 7 km. Zalewu Zegrzyńskiego, m.in. ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców.

MIESZKANIA
Naszym głównym celem było stworzenie mieszkań, które cechować będą: funkcjonalność i komfort.
Apartamenty i mieszkania PRESTIGE, przy ul. Jagiellońskiej stanowić będą 4-kondygnacje naziemne i jedną podziemną. W podziemiu budynku zaprojektowano wygodny parking z miejscami postojowymi.
Na kondygnacjach od +1 do +4 zaprojektowano łącznie 40 lokali mieszkalnych.
Parter budynku prócz lokali mieszkalnych zawierać będzie lokale usługowe.
W naszej inwestycji proponujemy Państwu szeroki wybór lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 39 m2 do 62 m2. Różnorodny metraż pozwoli wybrać optymalną powierzchnię dla Państwa rodziny a stan deweloperski umożliwi dowolną aranżację wnętrz.
Dla koneserów panoramy miejskiej mamy apartamenty i mieszkania z balkonami i loggiami.
Te 4 kondygnacje połączone będą za pomocą wygodnej windy a 4 przestronne klatki schodowe umożliwią swobodną komunikację wewnątrz budynku.
Naszą inwestycje wyróżniać będzie zaprojektowane wewnątrz budynku patio, przeznaczone do wyłącznego użytku mieszkańców, które kojarzy się z wypoczynkiem i miejscem relaksu. Ten wewnętrzny, zielony dziedziniec będzie można podziwiać z korytarzy każdego piętra tego budynku.
Głównym atutem inwestycji jest wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych i dbałość o każdy szczegół, dzięki czemu nasze dotychczasowe realizacje plasują się na najwyższym poziomie.

Jeśli szukacie Państwo, innowacji i elegancji, to ta oferta jest właśnie dla Was.

Dlaczego warto zamieszkać w Legionowie?

Mieszkanie w Legionowie ma mnóstwo zalet, z których zdają sobie sprawę mieszkańcy tej miejscowości a także osoby, które zdecydowały się na przeprowadzkę do Legionowa, często nawet z innych miast w Polsce.
W mieście odbywa się dużo wydarzeń kulturalnych i sportowych. 4 września 2010r. została otwarta hala widowiskowo – sportowa Arena Legionowo mieszcząca niemal 2 tys. kibiców. Na arenie odbywa się wiele imprez, tj. mecze, gale, koncerty, wystawy czy też targi.
Legionowo oferuje mieszkańcom również korzystanie ze Stadionu Miejskiego z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki. Tuż obok znajduje się betonowy skate park, gdzie odbywają się zawody deskorolkowe. Dostępne są liczne parki rekreacyjne, place zabaw, ogólnodostępne boiska a także Pływalnia Miejska.

Legionowo ma również do zaoferowania piękne leśne krajobrazy. Jezioro Zegrzyńskie oddalone tylko o 7km, umożliwi relaks i odpoczynek od codziennych spraw.

Bliskość stolicy, ma mnóstwo atutów, które zapewne doceniają mieszkańcy Legionowa, należą do nich:
świetne połączenie komunikacyjne z Warszawą, znalezienie wymarzonej pracy, rozwój kariery zawodowej, korzystanie z wielkomiejskiej rozrywki i kultury.

Również bardzo ważny jest standard mieszkania, w którym chcemy zamieszkać a także jego usytuowanie.
Nowoczesne rozwiązania dotyczące układu pomieszczeń, ogólnej konstrukcji budynku sprawią , że mieszkanie w nim będzie niezwykle wygodne. Liczne udogodnienia w samym budynku, jak i w jego okolicy oraz przyjazne otoczenie gwarantują komfort i bezpieczeństwo.

Tym bardziej zachęcamy Państwa do zakupy mieszkania w Legionowie, w naszej najnowszej inwestycji PRESTIGE, powstającej przy ul. Jagiellońskiej 5 A.

Podsumowując, wśród atutów Osiedla Prestige w Legionowie wymienić należy m.in.:

 • dogodną komunikacyjnie lokalizację (skm, ztm),
 • pobliskie tereny rekreacyjne (parki, las, pływalnia, Zalew Zegrzyński, stadion miejski),
 • dostęp do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury tj. przedszkola, szkoły, przychodnie oraz punktów handlowo-usługowych 
 • podziemną halę garażową,
 • windę,
 • wewnętrzny dziedziniec,
 • osiedle zamknięte, z dostępem zabezpieczonym domofonem,
 • ergonomiczne układy pomieszczeń umożliwiające aranżację indywidualnej przestrzeni,
 • taras, loggię lub balkon przynależne do każdego z lokali mieszkalnych,
 • tradycyjną technologię opartą na wysokiej jakości materiałach, która zapewnia bezpieczeństwo i trwałość, a także ekonomiczne koszty późniejszego utrzymania,
 • gustowne i eleganckie wykończenie części wspólnych budynku;

Biuro sprzedaży:

PHU BUDOMUR oddział Legionowo, ul. Juliusza Słowackiego 37 lok. U9,

tel. 692-705-913, email: legionowo@budomur.pl

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI NASZEJ OFERTY!

WIZUALIZACJA BUDUYNKU

RZUTY KONDYGNACJI

Przykładowe wizualizacje mieszkania

Dziennik budowy

 

ZMIANY W MDM WESZŁY W ŻYCIE

1 września 2015 r. weszła w życie nowela ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.

Podstawowe zmiany to:

 • Możliwość nabycia mieszkania z rynku wtórnego. Dla mieszkań z rynku wtórnego obowiązuje niższy limit cenowy (0,9 wartości odtworzeniowej).
 • Możliwość nabycia mieszkania, które powstało w wyniku przebudowy lub adaptacji, a nie tylko budowy. Programem są objęte przebudowane lub zaadaptowane budynki niemieszkalne, strychy i stare kamienice.
 • Osoby i rodziny z dwójką dzieci otrzymują wyższe dofinansowanie wkładu własnego – 20 proc. zamiast dotychczasowych 15 proc., natomiast w przypadku trójki dzieci i więcej dofinansowanie wzrosło z 15 proc. do 30 proc.
 • Osoby i rodziny z co najmniej trójką dzieci otrzymują dofinansowanie wkładu własnego do 30 proc. (było 15). Otrzymują dofinansowanie wkładu własnego do 65 m kw. powierzchni mieszkaniowej (wcześniej 50), a więc o 30 proc. większej. Dla rodzin z trojgiem dzieci, w połączeniu ze zwiększeniem podstawy wymiaru wsparcia, oznacza to wzrost wysokości dofinansowania wkładu własnego nawet o 160 proc. Rodzin i osób wychowujących przynajmniej troje dzieci w dniu składania wniosku o dofinansowanie wkładu własnego nie obowiązuje warunek „pierwszego mieszkania” i limit wieku 35 lat. Oznacza to, że z programu skorzystają osoby i rodziny z trojgiem dzieci (lub większą ich liczbą), które wprawdzie mają mieszkanie, ale chcą kupić większy lokal i w ten sposób poprawić swoje warunki bytowe.
 • Z możliwości dofinansowania wkładu własnego skorzystają członkowie spółdzielni mieszkaniowej, którzy podpiszą z nią umowę na budowę mieszkania i na tej podstawie wniosą wkład budowlany do spółdzielni w celu uzyskania prawa własności mieszkania.
 • Zmiany w ustawie zwiększą udział w programie osób, które nie mają zdolności kredytowej. Od dziś jeśli nabywca – mimo dofinansowania wkładu własnego – nie ma zdolności kredytowej, to do umowy kredytu razem z nim może przystąpić dowolna osoba.
 • Jeśli kredytobiorca w okresie 5 lat od dnia ustanowienia lub przeniesienia własności mieszkania, spłaci całość lub część kredytu – w wysokości większej niż przyznane mu wsparcie – będzie musiał zwrócić część dofinansowania wkładu własnego. Taka spłata sugerowałaby, że wsparcie trafiło do osoby, która go nie potrzebowała.

Biuro sprzedaży:

PHU BUDOMUR oddział Legionowo, ul. Juliusza Słowackiego 37 lok. U9,

tel. 692-705-913, email: legionowo@budomur.pl